19 Mayıs, Halaskargazi Cd. No:174 İstanbul Şişli
Şişli Erkek Lazer Epilasyon, Clinika Estetik

Erkek Lazer Epilasyon

Erkeklerde epilasyon işlemi bayanlara göre daha zor ve uzun bir süreçtir. Testosteron adı verilen erkeklik hormonu erkeklerde 30 yaşına kadar kıl köklerini güçlendirmeye ve yeni kıl kökü oluşturmaya devam eder. Erkeklerde kıl kökleri daha derindedir.

Kullanılan teknoloji çok daha büyük önem taşır.  Uygulamalara ilk etapta kalın ve sert kılları doğrudan hedef alan hybrit Alexandrite sistemi ile başlarız 4-6 seans sonucunda kıl köklerinde ciddi azalmalar ve seyrelmeler meydana gelir. Sürecin sonucunda %85-95 arası bitişinizi sağlamış oluruz.

  • Buz lazer epilasyon tüm bacak, tüm kol, sırt, koltuk altı, göğüs, karın-göbek, genital bölge, yüz bölgelerine güvenle uygulanabilmektedir.
  • Buz lazer epilasyon işlemi istenmeyen tüyleri yok ederken batık problemini de aynı zamanda ortadan kaldırarak pürüzsüz bir ten oluşturur.
  • İşleme başlamadan önce uzman tarafından cihaz hastanın ten rengi kıl yapısına göre ayarlanır, uygulama yapılacak olan bölgeye jel sürülerek işleme başlanır.
  • Buz lazer epilasyon işlemi 6-8 seans da tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

Sürekli gelişen günümüz teknolojisi ile danışanlarımmıza fayda sağlamak için yeni yöntemler geliştirilmekte ve uygulamaktayız. Uygulamala hakkında danışanlarımız tarafından sıkça sorulan soru ve cevaplar aşağıdadır

Evet, Lazer epilasyon dövme üzerine uygulandığında yanma ve kabuklanma başlar.

Kişinin ten ve kıl yapısı hormonel durumuna göre değişiklik göstermekle beraber ortalama 8 -10 seansta sonuç verir. Erkeklerde kıl yapısı daha yoğun ve kıl kökleri daha derinde olduğu için bayanlara göre işlem süresi uzayabilir. Epilasyondan alınan sonuç kişinin yaşına bağlı olarak ta değişkenlik gösterir.

İlk etapta ayda bir devam eder. Uzmanınızın gözlemlediği kıl uzama sürecine göre 45 gün veya 2 aya uzar.

İşlem gören kıl kökleri 3 haftalık bir süreç içerisinde dökülür jilet kullanmak dökülme sürecini olumsuz etkiler.

Seans Süresi:

40 - 60 Dakika

Seans Aralığı:

30 - 45 Gün

Paket İçeriği:

8 - 10 Seans

Cihaz Tipi:

Soğuk Üflemeli Buz Lazer

Cilt Tipi:

Farketmez

İletişime Geç
Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cuma - 10:00 - 19:00
    Cumartesi - 10:00 - 19:00
    Pazar - Kapalı
İletişim Bilgileri