19 Mayıs, Halaskargazi Cd. No:174 İstanbul Şişli
Şişli Lazer Epilasyon, Clinika Estetik

Kadın Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon; kişiye, uygulanan bölgeye ve kıl tipine uygun enerjiyi vererek kılların yok edilmesi yöntemidir. Kıldaki melanin pigmentine duyarlı olan bu ışık cilde zarar vermeden kıl kökünde ısıya dönüşerek kılların zayıflamasına ve yok olmasına neden olur.

  • Buz lazer epilasyon tüm bacak, tüm kol, sırt, koltuk altı, göğüs, karın-göbek, bikini bölgesi, genital bölge, yüz bölgelerine güvenle uygulanabilmektedir.
  • Buz lazer epilasyon işlemi istenmeyen tüyleri yok ederken batık problemini de aynı zamanda ortadan kaldırarak pürüzsüz bir ten oluşturur.
  • İşleme başlamadan önce uzman tarafından cihaz hastanın ten rengi kıl yapısına göre ayarlanır, uygulama yapılacak olan bölgeye jel sürülerek işleme başlanır.
  • Buz lazer epilasyon işlemi 6-8 seans da tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

Sürekli gelişen günümüz teknolojisi ile danışanlarımmıza fayda sağlamak için yeni yöntemler geliştirilmekte ve uygulamaktayız. Uygulamala hakkında danışanlarımız tarafından sıkça sorulan soru ve cevaplar aşağıdadır

Uygulama anında verilen lazer ışını kıla rengini veren melanine duyarlı olduğu için enerji kıldaki melanin yardımıyla kıl köküne taşınır ve burada ısıya dönüşerek kökü hasara uğratılır.

Cilt yüzeyinde kıl kalmaz. Kökle irtibatı kesilen kıl 5 ila 10 gün içerisinde deri yüzeyine çıkar ve dökülür. Kıllar kalıcı olarak etkilenmiş olur.

Sakıncası yoktur. Herhangi bir sağlık sorununa kesinlikle sorun açmaz fakat epilasyondan alınacak sonucu olumsuz etkiler. Uygulama yaptığınız merkezi bu konuda bilgilendirmeniz gerekir.

Batık kıl veya kıl dönmesi için tek çözüm Lazer Epilasyondur.

Seans Süresi:

30 - 60 Dakika

Seans Aralığı:

30 - 45 Gün

Paket İçeriği:

8 - 10 Seans

Cihaz Tipi:

Soğuk Üflemeli Buz Lazer

Cilt Tipi:

Farketmez

İletişime Geç
Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cuma - 10:00 - 19:00
    Cumartesi - 10:00 - 19:00
    Pazar - Kapalı
İletişim Bilgileri