19 Mayıs, Halaskargazi Cd. No:174 İstanbul Şişli
Şişli Cilt Bakımı, Clinika Estetik

Hydrafacial

Son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz hydrafacial, klasik cilt bakım uygulamalarından farklıdır. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanan kadın/erkek her yaş ve cilt tipine rahatça uygulanan birçok farklı cilt sorununa çözüm sunan kombine bir bakımdır.

Hydrafacial temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı aşamaları ile komplike bir bakımdır. Cilde nemini ve elastikiyetini geri kazandırıp canlandırılmasında, yüzeysel lekeler, güneş lekeleri, sivilce-akne, tıkalı ve genişlemiş gözeneklerin giderilmesinde etkin sonuç alınır. 

  • Solüsyon ve vakum sistemi ile derinlemesine cilt temizliği yapar da canlı parlak görünüm kazandırır.
  • Solüsyon ve vakum sistemi ile derinlemesine cilt temizliği yapar da canlı parlak görünüm kazandırır.
  • LED teknoloji cildi sıklaştırır. Bakterileri yok eder.
  • İşlem ayda 1 kez uygulanmaktadır. İşlem süresi 1 saat sürmektedir.

Sürekli gelişen günümüz teknolojisi ile danışanlarımmıza fayda sağlamak için yeni yöntemler geliştirilmekte ve uygulamaktayız. Uygulamala hakkında danışanlarımız tarafından sıkça sorulan soru ve cevaplar aşağıdadır

İlk aşamada cilt özel bir vakumlama sistemi ile temizlenir. İkinci aşamada cildin durumuna peeling solüsyonları ile cilde bir nevi sıvı mikrodermabrazyon uygulanır. Led terapisi uygulanarak cilt dokusu uyarılır. Bu işlem gözeneklerin sıkılaşmasını ve uzun süre koruma altında kalmasını sağlar. 

Ciltteki problemlere göre her yaş grubuna uygulanabiliyor.

4 mevsim boyunca uygulanabilen hydrafacial sistem, mevsim geçişlerinde cildin maruz kaldığı dış etkileri en aza indirger ve cildin nem dengesini korur.

Siyah nokta, yağ bezesi , akne gibi cilt sorunlarını giderir. Cildi ölü derilerden arındırır, nem dengesini korur. Parlak, canlı ve sağlıklı bir cilt görünümü kazanmamızı sağlar.

Seans Süresi:

30 - 60 Dakika

Seans Aralığı:

20 - 30 Gün

Paket İçeriği:

4 - 6 Seans

Cihaz Tipi:

Hydrafacial

Cilt Tipi:

Farketmez

İletişime Geç
Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cuma - 10:00 - 19:00
    Cumartesi - 10:00 - 19:00
    Pazar - Kapalı
İletişim Bilgileri