19 Mayıs, Halaskargazi Cd. No:174 İstanbul Şişli
Şişli Bölgesel İncelme, Clinika Estetik

G5 Selülit Masajı

G5 selülit masajı uygulanması esnasında masaja da adını veren g5 isimli kendi adını taşıyan bir aletle yapılmaktadır. Selülitli bölgeye hızlı titreşimler gönderilerek o bölgenin itilmesini, sıkıştırma yöntemi sayesinde de inceltmenin en etkili yöntemlerinden biri olarak kabul görmektedir. 

G5 selülit cihazının her cilt ve vücut yapısına uygun başlıkları vardır. G5 selülit masajı, gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asidin ve ödemlerin atılmasına yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımını hızlandırır, tekrarlayan seanslarla cildin esnekliğini arttırır.

 

  • G5 masajı fazla yağın biriktiği tüm alanlarda yapılabilmektedir. Kol, göbek, basen, üst iç dış bacak, popo bölgelerinde sıklıkla tercih edilir.
  • Etkili başarılı seans için en az 8 seans düzenli olarak devam ettirilmelidir.
  • İşlem süresi uygulanacak olan bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. En az 15 en fazla 30 dk sürmektedir.
  • Uygulama sırasında özel bir krem bölgeye uygulanır ve uzman tarafından işleme başlanır.

Sürekli gelişen günümüz teknolojisi ile danışanlarımmıza fayda sağlamak için yeni yöntemler geliştirilmekte ve uygulamaktayız. Uygulamala hakkında danışanlarımız tarafından sıkça sorulan soru ve cevaplar aşağıdadır

G5 Masajı tüm vücuda uygulanabilse de özellikle kalça, üst bacak, kol, popo bölgelerinde ve selülitle mücadelede daha etkili sonuçlar vermektedir.

Bölgesel dolaşımı düzenler, Ağrıları giderir, Rahatlama sağlar, Cildi sıkılaştırır, Yağların yakılmasını ve bölgesel zayıflamayı sağlar Toksinlerin atılmasına yardımcı olur, cilde esneklik kazandırır, kas ve eklemlerin hareket kabiliyeti arttırır, Selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır.

Haftada 1 veya 2 defa uygulanır.

En etkili sonuç için 10 seans uygulanmasını öneriyoruz.

Seans Süresi:

15 - 30 Dakika

Seans Aralığı:

Haftada 1 - 2 Seans

Paket İçeriği:

8 - 10 Seans

Cihaz Tipi:

G5 Profesyonel M1

Cilt Tipi:

Farketmez

İletişime Geç
Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cuma - 10:00 - 19:00
    Cumartesi - 10:00 - 19:00
    Pazar - Kapalı
İletişim Bilgileri